Akciové letenky Berlín za 34 eur

Berlín sa teraz naozaj oplatí. Lietadlom lacnejšie ako autom, vlakom alebo autobusom. Ryanair má v ponuke akciové letenky do Berlína za super ceny. Odlet je z letiska Bratislava. Stačí si len vybrať správny termín a urobiť si výlet do Berlína. 

Berlín a jeho priateľská atmosféra čakajú na vás. Spoznajte skvelých miestnych ľudí a históriu dýchajúcu na každom kroku, vychutnajte si výborné jedlo. Ryanair ponúka lacné letenky len za 34 eur vrátane všetkých poplatkov. Letenky sú v ponuke v obmedzenom množstve, tak nečakajte a využite skvelú príležitosť. Rezervujte si akciové letenky do Berlína čo najskôr. Lacné letenky sú za výborné ceny v ponuke aj cez víkend. 

Berlínsky múr je symbolom mesta a rozdeľoval Berlín od roku 1961 do 1989. Berlín je dnes liberálny a stal sa významným centrom kultúry. Na každom kroku môžete obdivovať historické pamiatky, miestne parky a galérie, ktoré sú plné známych diel z minulosti i súčasnosti. Berlín je tiež obľúbeným centrom zábavy medzi mladými ľuďmi, ktorí sem prichádzajú z celého sveta. 

Keď budete v Berlíne, určite vyskúšajte tradičné nemecké pivo a vychutnajte si miestne pochúťky v niektorej z množstva reštaurácií. 

Akciové letenky za výhodné ceny sú v termínoch: 6 – 10. jún, 13 – 17. jún, 27 – 29. jún

Lacné letenky do Berlína z Bratislavy nájdete tu:

lacné letenky Berlín