Lacné letenky Štokholm od 58 eur

Práve teraz sú v ponuke akciové letenky do Štokholmu a dokonca sa dajú nájsť i výborné termíny. Spiatočná letenka vás vyjde lacnejšie ako inokedy. Zaujímavé ceny leteniek sú najmä v termínoch od júna do augusta.

Štokholm, kráska severu, sa rozprestiera na štrnástich ostrovoch a každý rok sa nachádza v rebríčkoch medzi najkrajšími metropolami na svete. Štokholm má skrátka svoje nezameniteľné čaro. Je pretkané kanálmi a zdobené tou pravou severskou atmosférou. Často je nazývané i Benátky severu a je jedným z najmodernejších európskych miest.

Letenky Štokholm

Teraz je ten správny čas zavítať do Štokholmu, pretože sú v ponuke lacné letenky za výborné ceny. Odpdorúčame vám najmä termíny od júna do augusta. Najlacnejšie letenky s odletom z letiska v Budapešti začínajú už od 58 eur. V cene letenky je zahrnutá príručná batožina s rozmermi 42 cm x 32 cm x 25 cm.

Doprava z letiska v Štokholme

Do centra sa môžete dostať viacerými spôsobmi. Autobus Flygbussarna Airport Coaches premáva s cenou za spiatočný lístok od 278 SEK, čo je cca 30 eur. Z letiska sa tiež ľahko dostanete autobusom č. 515 a č. 715, ktorý vás za 2,50 eur odvezie do mestečka Nyköping a tam môžete nastúpiť na vlak priamo do Štokholmu.

Spoznajte Štokholm

V Štokholme sa nachádza najdlhšia umelecká galéria na svete a tou je štokholmské metro. Každá stanica je totiž úplne originálna a ponúka jedinečný zážitok. Nechýbajú tu sochy, maľby a ďalšie umelecké diela 21. storočia. Na tomto diele sa spoluúčastnilo až 150 umelcov a práve preto je každá zástavka odlišná. Je to nevšedný zážitok, ktorý sa vám bude isto páčiť.

Lacné letenky do Štokholmu z Budapešti nájdete tu:

lacné letenky Štokholm