Letenky do Kazachstanu za 103 eur

Letenky do kazašskej Astany, mesta budúcnosti, zoženiete teraz už za skvelých 103 eur. Odlet je z letiska v Budapešti a vy si môžete naplno vychutnávať hlavné mesto Kazachstanu. 

V Astatne, hlavnom meste Kazachstanu, budete mať pocit, akoby ste pristáli na inej planéte. V kazaškej stepi vyrástlo jedno z najmodernejších miest Ázie. Astana sa stala hlavným mestom Kazachstanu len nedávno, v roku 1997. V meste žije vyše 700-tisíc obyvateľov a to len v roku 2003 ich bolo 500-tisíc. To je jasným dôkazom toho, že mesto rastie a napreduje neuveriteľným tempom, vďaka čomu sa radí k významným metropolám. Na východe si dokonca vyslúžilo prezývku "mesto budúcnosti". 

Astana sa za svoj terajší vzhľad vďačí japonskému architektovi Kišovi Kurokowi, ktorý na vyžiadanie kazašského prezidenta zmenil od základov identitu mesta. Ide o jeden z najúžasnejších architektonických počinov 21. storočia. Iste tomu dáte za pravdu, keď si pozriete, ako Astana vyzerala ešte pred 20 rokmi. 

Ak aj vás láka Stredný východ, je správny čas rezervovať si túto akciovú letenku do Kazachstanu od 103 eur  na konci leta a počas jesene. Odlet je z letiska v Budapešti.

Letenky do Astany nájdete tu:

lacné letenky astana