Letenky do Milána z Budapešti za 48 eur

Lacné leteky do Milána s odletom z Budapešti už od 48 eur ponúka letecká spoločnosť Wizz Air. Výborné jedlo, historické pamiatky a bohatá kultúra mesta čakajú na vás. Nezmeškajte túto príležitosť a rezervujte si akciové letenky do Milána. 

Miláno, mesto módy, je jedným z európskych miest, ktoré by mal navštíviť každý vášnivý cestovateľ. Miláno je v prvom rade známe ako "mekka" módy a vyníma sa medzi takými mestami ako Londýn, New York alebo Paríž. Keď sa povie Miláno, väčšina z nás si hneď predstaví luxusné známe značky, obchody, luxusné podniky nesúce mená slávnych návrhárov.  Miláno tiež ponúka vynikajúce talianske špeciality, umenie, bohatú kultúru a architektonické skvosty. Miláno je potešením i pre fanúšikov futbalu. Sledovať futbalový zápas miestneho AC Miláno je skutočným zážitkom. 

Toto všetko si môžete teraz vychutnať s akciovými letenkami od Wizz Air. Letenka má v cene zahrnutú i príručnú batožinu do 10 kg. Za väčšiu batožinu do 15 kg zaplatíte príplatok 38 eur a za batožinu do 20 kg je poplatok 52 eur. 

Kam v Miláne

Miláno je druhým najľudnatnejším mestom Talianska a zároveň sa radí medzi svetové metropoly. Dvakrát do roka, vo februári a v septembri, sa tu schádzajú najznámejšiefFashion bloggerky, celebrity a známe tváre na svetový týždeň módy - Fashion Week. Je to najprestížnejšie módne divadlo, na ktorom dizajnéri odprezentujú trendy na nadchádzajúcu sezónu a tiež iné módne kreácie. 

Mesto je tiež známe svojimi univerzitami, vychýrenými reštauráciami a výbornými hotelmi. Pravú taliansku atmosféru môžete zažiť v útulných kaviarničkach alebo prechádzkami v uličkách centra. 

Najznámejšie pamiatky mesta sa dajú v pohode zvládnuť za jeden alebo dva dni. Miláno je tak skvelý tip na víkendový pobyt. Z historických pamiatok sa oplatí vidieť Galériu Vittoria Emanuella, Milánsky dóm, La Scallu alebo Baziliku sv. Ambróza. 

Akciové letenky do Milána nájdete tu:

lacné letenky do Milána