Letenky na Malorku z Bratislavy

Akciové letenky na Malorku s odletom z letiska Bratislava a príletom na letisko Palma Mallorca a spiatočne sa dajú teraz kúpiť za 92 eur. Vyberte si váš termín a navštívte obľúbený baleársky ostrov. 

Najväčší baleársky ostrov je veľmi obľúbenou turistickou destináciou. Na Malorke je už v máji príjemných 20 stupňov a môžete sa tak vydať spoznávať tento krásny zelený ostrov. 

Malorka je známa nádhernými plážami a zákutiami s panenskou prírodou a prídu si tu na svoje i tí, ktorí majú radi nočný život. Ak teda hľadáte dovolenku plnú zábavy alebo naopak uprednostňujete rodinnú dovolenku s deťmi, Malorka vám má čo ponúknuť. Najmä v letných mesiach si môžete vychutnať túto perlu v Stredozemnom mori v plnej kráse. 

Cestujeme na Malorku

Malorka ponúka pláže, ktoré sú skutočným skvostom. Ak chcete zažiť tie skutočné skvosty, ideálne je prenajať si auto a vydať sa spoznávať zákutia Malorky. Verte, že nebudete sklamaní. Malorka je malý ostrov, ktorý je prepojený diaľnicami a cestami na veľmi dobrej úrovni, takže všade sa dostanete pomerne rýchlo a jednoducho. Jednou z najkrajších pláži je Cala Agulia obklopená píniovým lesom. Ďalšou známou plážou je Cala Mondrago, ktora sa nachádza v národnom parku a je to ideálne miesto pre šnorchlovanie. Biely piesok v kombinácii so skalami nájdete na pláži Es Trenc, ktorá sa nachádza na juhu Malorky. 

História Malorky sa píše už v časoch Rímskeho impéria, z ktorého sa zachovali pozostatky ruín kaštieľov a starobylých opátstiev. Maurská kultúra sa zase pričinila o rozvoj miestnej kuchyne a folklóru.  

Hlavným mestom Malorky je Palma Mallorca. Nájdete tu historické pamiatky, malebné uličky, pulzujúcu atmosféru, krásne záhrady, výborné reštaurácie, kaviarne, obchody. V prístave kotvia luxusné jachty. Gotická katedrála La Seu je dominantou mesta a bola postavená v 13. storočí. Katedrála je za tmy prenádherne osvetlená a je pastvou nielen pre oči, ale pohľadí i srdce. 

Malorka je ideálnym miestom pre letnú dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať a určite sa sem budete chcieť ešte vrátiť. 

Akciové letenky na Malorku s odletom z letiska Bratislava ponúka Ryanair. Naplánujte si letnú dovolenku práve tereaz. 

Lacné letenky na Malorku z Bratislavy nájdete tu:

lacné letenky na Malorku s Ryanair