Letenky na Seychely od 359 eur

Seychely sú dokonalá exotika a malý kúsok raja na zemi, ktorý môžete teraz navštíviť s letenkami už od 359 eur. To je paráda. 

Azúrové more, horúci vánok, šum mora, to sú Seychely. Dovolenka ako vystrihnutá z toho najkrajšieho katalógu. Seychely už dávno nie sú len dovolenkou pre bohatých, ale stávajú sa bežne dostupnými. Dovolenka s lacnou letenkou vás môže výjsť oveľa menej ako napr. na Kanárskych ostrovoch. 

Seychely našťastie nepodlahli masovému turizmu a sú neskutočne panenské a tropické. Budete sa tu cítiť ako v malom raji na zemi. Dokonalá prírodná scenéria, úžasná fauna a flóra, ktorá je takmer nedotknuteľná, presne tak, ako keď sa tu prvý krát vylodili Francúzi.

Počasie na Seychelách značne ovplyvňujú pasáty. Od októbra do apríla prúdi teplý a vlhký vzduch od severozápadu, od mája do septembra je chladnejšie a suchšie od juhovýchodu. Ako na ostrovoch býva zvykom, dážď sa to vyskytuje počas celého roka a prichádza v náhlych a krátkych prívaloch. Teplota sa počas roka pohybuje od 28 do 30°C.

Letenky Seychely

A aby toto všetko bolo ešte krajšie a ešte dokonalejšie, máme pre vás letenky na Seychely, ktoré začínajú už od 359 eur

Letenky Brusel - Praslin Island (Seychely) - Mahe (Seychely) - Brusel

Termíny: august 2017 - máj 2018

Let prevádzkuje letecká spoločnosť Ethiopian Air Lines

V cene letenky je zahrnutá 1 podpalubná batožina a 1 palubná batožina

Odlet je z Bruselu, prestup je v Adis Abeba (nie sú potrebné víza) a pristáva sa v obľúbenom Praslin Island. Odlet späť je z hlavného mesta Mahe, následne prestup v Adis Abeba a pristáva sa opäť v Bruseli. 

Letenky Brusel - Praslin Island (Seychely) - Brusel

Termíny: august 2017 - máj 2018

Let prevádzkuje letecká spoločnosť Ethiopian Air Lines

V cene letenky je zahrnutá 1 podpalubná batožina a 1 palubná batožina

Odlet je z Bruselu, nasleduje 3-hodinový prestup v Adis Abeba (nie sú potrebné víza) a pristátie v Praslin Island.  

lacné letenky seychely