Spoznajte Singapur s letenkami za 459 eur

Zažiť Singapur s letenkami za výhodnú cenu, to sa naozaj oplatí. V ponuke sú teraz letenky za 459 eur, tak nečakajte a využite túto príležitosť. 

Singapur je kozmopolitná metropola a často je označované aj ako mesto budúcnosti. Za dva až tri dni tu naozaj môžete zažiť mnoho. Určite sú vám z fotiek na sociálnych sieťach dobre známe strešné bazény najkrajších hotelov sveta, ekologické parky s výhľadom na panorámu jedného z najmodernejších miest. 

Singapur je známy najvyššou kvalitou života na svete, ale tiež svojimi, občas i nezvyčajnými, zákazmi. Pokutu tu môžete dostať za odhodenie cigaretového ohorku, žuvačky alebo za to, že pôjdete cez cestu mimo vyznačený prechod. Taktiež zabudnite na prebiehanie na eskalátoroch alebo kŕmenie holubov. No na druhej strane je to mesto, kde sa spájajú rôzne kultúry, chute, nádherné vône a mesto plné parkov, zelene, záhrad a samozrejme nakupovania. Symbolom Singapuru je Merlion - mýtické zviera s hlavou leva a telom ryby. Singapur bolo prvým mestom, ktoré v 70. rokoch zaviedlo mýto pri vjazde do centra. Mesto sa elegantne snaží vyhýbať smogu a nečistotám i tým, že sem môžu vojsť len autá, ktoré nie sú staršie ako 10 rokov. 

Mesto sa pýší úžasnými mrakodrapmi siahajúcimi k nebesám a nachádza sa tu druhý najväčší prístav sveta. Milovníci elektroniky si tu tiež prídu na svoje. Nájdete tu veľké technologické outlety v priestoroch dvoch nákupných centier. Ľahko sa tu zjednáva s predavačmi a keď platíte v hotovosti, dostanete ešte väčšiu zľavu. Výlet do Singapuru tak môžete spojiť s nákupom nového telefónu, notebooku alebo kamery.

Slávny londýnsky London Eye tu má svoju konkurenciu. Singapore Flyer je obrovské ruské koleso, z ktorého výšky (165 m) môžete vidieť jeden z najrušnejších prístavov sveta. 

Marina Bay Sands je jeden z najluxusnejších hotelov sveta. Zahŕňa 3 výškové budovy, ktoré spája obrovská strecha s bazénom na 55 poschodí. Kúpanie je možné iba ak si kúpite v hoteli noc, pre turistov sú však v ponuke viaceré prehliadky. 

Lacné letenky do Singapuru z Viedne nájdete tu:

letenky Singapur