Super lacné letenky do Osla už od 26 eur

Práve sú v ponuke lacné letenky do nórskeho Osla s odletom z letiska Katowice alebo z letiska Krakov. Vyberte si váš termín a navštívte túto severskú krásku. 

Oslo je hlavné mesto Nórska a zároveň patrí medzi najdrahšie mestá na sveta. Napriek tejto skutočnosti sa tu dá nájsť ubytovanie a strava za rozumné ceny. 

Oslo je známe tým, že sa tu odovzdáva Nobelova cena, ale tiež svojimi pamiatkami a modernými budovami ako je budova opery. 

Kultúra mesta Oslo je založená na parkoch, prírode a športe. V okolí sa nachádzajp prekrásne jazerá, ako je napr. Sognsvann alebo ostrovček v Oslofjorde. Dostanete sa na ne napríklad loďami, ktoré sú súčasťou mestskej hromadnej dopravy. 

V Nórsku sú veľmi populárne kempingy a stanovenie. Stanovať je povolené takmer na všetkých miestach a to i na súkromných pozemkoch. 

Napriek tomu, že Oslo je drahé mesto, veľa vecí je tu dostupných zadarmo. Napríklad v nedeľu sú všeky štátne múzea zadarmo a iné majú zadarmo vstupy pre študentov. Do národnej galérie sa tiež dostanete zadarmo. Nájdete tu pamiatky Picassa, Moneta alebo van Gogha. V parku Frogner môžete zas obdivovať úžasné sochy od slávneho nórskeho sochára, Gustava Vigelanda. 

Oslo je obľúbené tým, že sa tu organizuje množstvo akcií, ktoré sú tiež dostupné zadarmo. Je to napríklad svetový rekord v jedení národného jedla Fårikål, etno festival, alebo Národný deň, kedy je v uliciach plno ľudí.

V Osle môžete objavovať množstvo krásnych miest, umeleckých skvostov a ak je pekné počasie, môžete sa tiež okúpať v Severnom mori. 

Lacné letenky Katovice - Oslo od 26 eur:

Lacné letenky Krakow - Oslo od 52 eur:

lacné letenky Oslo